Więcej
  Strona głównaOrganizacje45 Rajd Południowego Mazowsza

  45 Rajd Południowego Mazowsza

  Warecki Oddział PTTK im. Wiktora Krawczyka zaprasza w dniach 19-20 września 2015r na pierwszą, jesienną wyprawę w tym roku. Ruszamy spod PSP nr 2 w Warce o godz. 14.00. Autokarami dotrzemy do Bolewic, gdzie zwiedzimy świątynię i miejsca pamięci narodowej. Następnie przejdziemy wśród malowniczych pól i lasów do Jasieńca. Tam spotkamy się z Panią Justyną Kozdryk – mistrzynią świata w wyciskaniu ciężarów, obejrzymy prezentację multimedialna dotyczącą zabytków gminy Jasieniec. Wieczorem odbędzie się dyskoteka.

  Następnego dnia spotkamy się z księdzem proboszczem, który oprowadzi nas po kościele i będziemy uczestniczyć we mszy świętej. Spotkamy się również ze strażakami OSP w Jasieńcu. Zakończenie rajdu, prezentacje drużyn i wręczenie dyplomów odbędzie się w szkole, skąd autokary zaczną rozwozić uczestników.

  Koszt 8 zł, a dla członków PTTK 5 zł.

  Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu.

  Zarząd wareckiego Oddziału PTTK

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE