-1.3 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejŚwiat niedoskonały to pretekst żeby się zatrzymać

  Świat niedoskonały to pretekst żeby się zatrzymać

  To już kolejna premiera młodzieżowego Teatru Pretekst działającego  w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”. Tym razem wareccy aktorzy pod kierownictwem Anny Łobody zabiorą nas do „Świata Niedoskonałego”, czyli tak naprawdę pokażą nam świat w którym funkcjonujemy każdego dnia.

  Młodzież zafunduje widzom chwilę refleksji i zadumy nad własnym życiem i istotą człowieczeństwa. Doświadczając tego poruszającego aktorsko – multimedialnego widowiska każdy będzie mógł zatrzymać się na chwilę i przyjrzeć się temu co nas otacza.

  Ostatni zaplanowany spektakl otwarty dla publiczności odbędzie się 13 kwietnia o 19:30 w „Dworku na Długiej”. 12Później „Pretekst” prezentował będzie sztukę na festiwalach teatralnych m.in. w Grójcu i Białobrzegach.

  Aby zobaczyć przedstawienie należy uprzednio zaopatrzyć się w bezpłatną wejściówkę, którą można odebrać w „Dworku” w godzinach pracy instytucji. Liczba miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy!

  Świat Niedoskonały

  Scenariusz: Bogumiła Janicka

  Reżyseria: Anna Łoboda

  Montaż muzyczny: Jakub Szydło

  Slajdy: Marcin Wojciechowski

  Scenografia: Sławomir Ragan

  Obsada:

  Aleksandra Drążkiewicz,

  Aleksandra Marczak,

  Julia Klimczuk,

  Natalia Bonder,

  Zuzanna Rudnicka,

  Andrea Czasak,

  Bartek Chojnacki,

  Łukasz Drążkiewicz

  Plakat pretekst 2016 16 zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE