14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejŚwiat niedoskonały to pretekst żeby się zatrzymać

  Świat niedoskonały to pretekst żeby się zatrzymać

  To już kolejna premiera młodzieżowego Teatru Pretekst działającego  w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”. Tym razem wareccy aktorzy pod kierownictwem Anny Łobody zabiorą nas do „Świata Niedoskonałego”, czyli tak naprawdę pokażą nam świat w którym funkcjonujemy każdego dnia.

  Młodzież zafunduje widzom chwilę refleksji i zadumy nad własnym życiem i istotą człowieczeństwa. Doświadczając tego poruszającego aktorsko – multimedialnego widowiska każdy będzie mógł zatrzymać się na chwilę i przyjrzeć się temu co nas otacza.

  Ostatni zaplanowany spektakl otwarty dla publiczności odbędzie się 13 kwietnia o 19:30 w „Dworku na Długiej”. 12Później „Pretekst” prezentował będzie sztukę na festiwalach teatralnych m.in. w Grójcu i Białobrzegach.

  Aby zobaczyć przedstawienie należy uprzednio zaopatrzyć się w bezpłatną wejściówkę, którą można odebrać w „Dworku” w godzinach pracy instytucji. Liczba miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy!

  Świat Niedoskonały

  Scenariusz: Bogumiła Janicka

  Reżyseria: Anna Łoboda

  Montaż muzyczny: Jakub Szydło

  Slajdy: Marcin Wojciechowski

  Scenografia: Sławomir Ragan

  Obsada:

  Aleksandra Drążkiewicz,

  Aleksandra Marczak,

  Julia Klimczuk,

  Natalia Bonder,

  Zuzanna Rudnicka,

  Andrea Czasak,

  Bartek Chojnacki,

  Łukasz Drążkiewicz

  Plakat pretekst 2016 16 zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE