14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiR„Byle czym” w dół Pilicy

  „Byle czym” w dół Pilicy

  Ubiegłoroczny konkurs „Spływ na Byle Czym po Pilicy” okazał się strzałem w dziesiątkę. Polegał on na przepłynięciu pewnego dystansu po rzece wehikułem stworzonym przez pojedyncze osoby, bądź drużyny. W pierwszej edycji wzięło w nim udział 9 zespołów m.in. „Szydło Tratwa”, „Sołtys z Bończy płynie NaGO” czy „Kicie z Bagien”. Przedsięwzięcie to dostarczyło społeczności lokalnej wielu emocji i szalonej rozrywki. Pozytywny odbiór mieszkańców Warki i jej okolic skłonił nas do organizacji II edycji „Spływu na Byle Czym po Pilicy”, która odbędzie się 30 lipca 2016 roku na Przystani na Winiarach w połączeniu z Przeglądem Piosenki Turystycznej  „SpłyWarka”.

  Nie czekaj już dziś zgłoś siebie samego bądź swoją drużynę do tego niecodziennego konkursu. Wykaż się kreatywnością, zbuduj jedyną i niepowtarzalną maszynę dzięki której oprócz własnej satysfakcji zyskasz podziw innych. Ponad to do zdobycia atrakcyjne nagrody – szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

  regulamin 2 splyw na byle czym – warka 2016

  karta zgloszeniowa splyw na byle czym

   


   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE