-5.8 C
Warka
środa, 6 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejFinaliści Must Be The Music na SpłyWarce

  Finaliści Must Be The Music na SpłyWarce

  Już 30 lipca Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”  wspólnie z Przystanią na Winiarach już po raz 5 zaprasza na Przegląd Piosenki Turystycznej zatytułowany „SpłyWarka”. Startujmy już o godzinie 17 na Przystani na Winiarach. Gwarantujemy czas pełen relaksu i dobrej zabawy!

  Specjalnie dla Was o 20:00 rozpocznie się koncert finalistów VI edycji Must Be The Music, wśród których pod niepozorną nazwą „Pora Wiatru” kryje się pięciu krakowskich (ex)studentów oraz spolonizowany Hiszpan, którzy akustycznymi instrumentami wyrywają z siebie piosenki z tekstem (z naciskiem na to ostatnie). Ich muzyka ewoluuje na przekór międzygatunkowym granicom, obracając się wokół bluesa, rocka akustycznego, alt-country czy nurtu poezji śpiewanej. Korzenie zespołu sięgają roku 2008. Od tego czasu ukazały się dwie płyty długogrające (2008 i 2012) oraz dwie EP (2010 i 2015), a muzycy cały czas koncertują…

  Zapowiada się piękny muzyczno-turystyczny wieczór – a więc przybywajcie!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE