14.9 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejFinaliści Must Be The Music na SpłyWarce

  Finaliści Must Be The Music na SpłyWarce

  Już 30 lipca Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”  wspólnie z Przystanią na Winiarach już po raz 5 zaprasza na Przegląd Piosenki Turystycznej zatytułowany „SpłyWarka”. Startujmy już o godzinie 17 na Przystani na Winiarach. Gwarantujemy czas pełen relaksu i dobrej zabawy!

  Specjalnie dla Was o 20:00 rozpocznie się koncert finalistów VI edycji Must Be The Music, wśród których pod niepozorną nazwą „Pora Wiatru” kryje się pięciu krakowskich (ex)studentów oraz spolonizowany Hiszpan, którzy akustycznymi instrumentami wyrywają z siebie piosenki z tekstem (z naciskiem na to ostatnie). Ich muzyka ewoluuje na przekór międzygatunkowym granicom, obracając się wokół bluesa, rocka akustycznego, alt-country czy nurtu poezji śpiewanej. Korzenie zespołu sięgają roku 2008. Od tego czasu ukazały się dwie płyty długogrające (2008 i 2012) oraz dwie EP (2010 i 2015), a muzycy cały czas koncertują…

  Zapowiada się piękny muzyczno-turystyczny wieczór – a więc przybywajcie!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE