Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPocztówki z wakacji... Centrum Sportu i Rekreacji w Warce

  Pocztówki z wakacji… Centrum Sportu i Rekreacji w Warce

  Jak co roku kolonia integracyjna dzieci z miasta i gminy Warka ulokowała się nad naszym polskim morzem, tym razem w Jarosławcu.

  Choć pogoda była kapryśna to codzienne kąpiele odbywały się w morzu lub w basenie , który znajdował się na terenie Ośrodka „Marysieńka”. Atrakcji było wiele: dyskoteki, teatrzyki, zawody sportowe lub zabawy na placu w zależności od zainteresowań uczestników. Podczas zabaw na plaży: koloniści szukali skarbu – tzn. ukrytych monet w piasku, grali w bitwę ręcznikowo-balonową , tworzyli rzeźby z piachu . Ciekawą inicjatywą było wspólne wykonanie herbu Warki z zebranych szyszek. W czasie wyjazdu nie mogło zabraknąć wycieczek, zwiedzanie Ustki i Darłowa było okazją do poznawania ciekawych obiektów oraz paradowania w barwach Polski – przed meczami EURO 2016.

  Ciekawym miejscem które zwiedziliśmy to Dolina Charlotty – na terenie tego parku było fokarium , przepiękne place zabaw, Kraina Bajek, wodne ZOO i Safari , gdzie odbyliśmy rejs łodzią dookoła świata po dziesięciu wyspach. W trakcie codziennych zabaw realizowany był program profilaktyczny.

  A wszystko to dzięki sprawnej organizacji Centrum Sportu i Rekreacji oraz dofinansowaniu Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

  CeSiR 1 zm CeSiR2 zm

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE