TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeZaprojektuj buty dla Lokatki i Hatetepeesa

Zaprojektuj buty dla Lokatki i Hatetepeesa

Publiczna Szkoła Podsta­wowa im. Stefana Czarnieckiego w Ostrołęce już od blisko czte­rech lat jest w programie SKO. Nasi uczniowie mogą zakładać swoje własne konta SKO w PKO BP, wpłacać na nie swoje oszczędności i oglądać, jak rosną dzięki dostępie do własnego konta internetowego. Mają również możliwość brania udzia­łu w konkursach organizowanych przez PKO Bank Polski oraz „Brawo Bank” – poradnik ekonomiczny dla najmłodszych i nie tylko. Ostatnio również szkoły podstawowe będące w SKO zaczęły organizować ogól­nopolskie konkursy we współpracy z oddziałami PKO BP w swojej oko­licy. Właśnie do takiego konkursu przystąpili uczniowie z naszej szkoły.

26 lutego poznaliśmy wyniki tego ogólnopolskiego konkursu, które nas mile zaskoczyły. W każdej kategorii wiekowej mieliśmy swoich uczniów na podium. W kategorii I, oddziały przedszkolne: I miejsce – Anita Bir­ke; w kategorii II, kl. I-III: I miejsce – Zuzanna Urbańska, kl. 3; w kategorii III, kl. IV-VI: II miejsce – Wiktoria Dzięcioł z kl. 5, III miejsce – Mar­tyna Kociszewska, kl. 5; w kategorii – nagrody specjalne: Zuzanna Imas z kl. 2, Dominik Birke z kl. 4, Adam Urbański z kl. 5. W sumie z naszej szkoły prace do tego konkursu oddało 30 uczniów, więc cieszymy się, że aż 7 z nich zdobyło nagrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zaprasza­my do obejrzenia bloga SKO naszej szkoły, którego znajdziecie pod ad­resem: www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-ostroleka/ Przeczytacie tam m.in. wpis o wynikach konkursu „Idzie luty, zaprojektuj buty dla Lokatki i Hate­tepeesa”.

PSP w Ostrołęce

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE