To był aktywny sezon!

To był aktywny sezon!

Wraz z końcem roku szkolnego, dobiegł końca sportowy sezon 2016/2017 w sekcjach Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Dzieci i młodzież w ostatnim tygodniu czerwca rywalizowali w mini turniejach i zawodach z okazji zakończenia roku. Emocji nie brakowało!

27 czerwca zmagania prowadzili młodzi piłkarze, którzy w zaciętym ostatnim turnieju w tym sezonie zmierzyli się o złote medale. W zabawie wzięło udział sześć zespołów. Wszyscy zawodnicy na podsumowujących zajęciach otrzymali od trenerów pamiątkowe medale i dyplomy za sportowe zaangażowanie i udział w licznych turniejach. Sportowe rozgrywki zakończyły dzień później piłkarki, które rozegrały symboliczny mecz: zawodniczki młodsze kontra starsze.

Nie liczył się wynik tylko wspólna zabawa. Następnie grupa wybrała się na pizzę. Tego dnia walczyli również tenisiści, którzy rozegrali mini turniej. Zwyciężczynią została Paulina Skrzypczak, ale wszyscy za solidną pracę w minionym sezonie zostali wyróżnieni dyplomami, medalami i nagrodami.

Również BOKWA 28 czerwca podsumowała swoją działalność. Grupa w tym roku uczestniczyła w wielu przedsięwzięciach realizowanych na terenie gminy i miasta Warka. Dziewczyny angażowały się w m.in. w Akcję „Gramy z WOŚP”, Sportową Majówkę, Piknik „Dobra kondycja na bank”, otwarcie strefy sportu i relaksu w parku na Winiarach i innych festynach i przedsięwzięciach. Promowały CeSiR, sport i rekreację. Najbardziej wytrwałe dziewczyny w mieście na zakończenie sezonu zostały nagrodzone medalami za aktywność, promowanie zajęć i intensywny rok z Bokwa Fitness.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom sekcji CeSiR za aktywny sezon i zapraszamy na zajęcia od września!

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Inwestycje drogowe w Gminie Warka II Zjazd Sieci Aktywnych Seniorów →

Dodaj komentarz