Przepyszne „Jabłko na Widelcu 6″… na weekend coś mocniejszego

Przepyszne „Jabłko na Widelcu 6″… na weekend coś mocniejszego

W czerwcu, na łamach miesięcznika „Kurier Warecki”, rozpoczęliśmy prezentację potraw i produktów wyróżnionych certy­fikatem „Jabłko na Widelcu”, będącego jednym z elementów projektu „Jabłko­wa Warka – Owoc Naszej Pasji”. Wareccy restauratorzy przygotowali przepyszne dania na bazie wareckich jabłek. Spe­cjalnie dla czytelników Kuriera a teraz i portalu www.warka24.pl stworzyliśmy menu, które zaspokoi gusta nawet najwybredniejszego smakosza.

Szósty certyfikowany produkt to Koktail Apple Sour przygotowane przez znajdujący się na wareckim rynku lokal Spotykalnię – Śmietankę Towarzyską (ul. Niemojewska 2). Cena – 14,00 zł.

Koktail Apple Sournapój alkoholowy jest propozycją wyłącznie dla osób pełnoletnich. Łą­czy w sobie owocową świe­żość z kwasową, orzeźwiającą cierpkością. Jabłka świetnie nadają się do tworzenia drin­ków. W dodatku są zdrowe, tanie i łatwo dostępne. Dzięki temu przygotujemy wspania­łe drinki, które na pewno za­chwycą naszych gości. Smakują wyśmienicie! Ponadto okazało się, że alkohol wzmacnia dobro­czynne działanie owoców. Ale uwaga – biada temu, kto będzie takich trunków nadużywał!– dodaje Agnieszka Śmietan­ka, właścicielka Spotykalni- Śmietanki towarzyskiej.

 

Zapraszamy do konsumpcji i do śledzenia artykułów o całej serii produktów nagrodzonych certyfikatem „Jabłko na Widelcu”.

Pełna lista produktów wraz z cenami… kliknij tutaj.

Projekt „Jabłkowa Warka – Owoc Naszej Pasji” realizowany jest w ramach Programu Partnerstwa PAFW ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Udostępnij:
← Pokaż letni sad w fotografii Gmina Warka gotowa na nowy rok szkolny →

Dodaj komentarz