Więcej
  Strona głównaWiadomościPomóż Kubie 1% podatku

  Pomóż Kubie 1% podatku

  Kuba jest 8-letnim chłopcem, u którego zdiagnozowano autyzm. Uczęszcza on na terapię behawioralną. Jest to terapia polegająca na usamodzielnieniu chłopca w jak największym stopniu, aby w przyszłości mógł być jak najmniej zależnym. W związku z tym, że Kuba nie mówi, jednym z najistotniejszych elementów terapii, jest nauka posługiwania się komunikacją alternatywną. Są to PECS-y. Poza tym Kuba uczestniczy w zajęciach logopedycznych, integracji sensorycznej(SI). Jest na dietach wspomagających rozwój: bezmlecznej, bezcukrowej i bezglutenowej.

  Bardzo prosimy o podarowanie Kubusiowi 1%, aby mógł dalej korzystać z terapii.

  Można to zrobić wpisując w zeznaniu podatkowym PIT: Fundacja Dzieciom “Zdążyć z pomocą” – KRS: 0000037904, 01-685 Warszawa, ul. Łomiańska 5  z dopiskiem: Jakub Skalski nr członkowski 6349, Darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

  Dziękujemy za każde wsparcie.

  Rodzice Kuby

  Kuba 01 Kuba 02

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE