-1.7 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaBlogiPotrzebne wsparcie dla Igorka!

  Potrzebne wsparcie dla Igorka!

  Trwa akcja „Wsparcie dla Igorka”. W poprzednią niedzielę odbyła się zbiórka w kościele pw. Św. Mikołaja w Warce. W najbliższą – 3 grudnia pomóc będzie można przy okazji modlitwy w kościele Matki Bożej Szkaplerznej.

  Igor Chodyra jest niezwykle pogodnym 12 letnim chłopcem. Choruje na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni. W ostatnim czasie pojawiła się realna szansa na zatrzymanie postępu choroby. Niestety nowy lek nie jest refundowany w Polsce a leczenie możliwe tylko zagranicą dlatego potrzebne są środki na wyjazd i leczenie.

  Igorek jest uczniem wareckiej „dwójki” dlatego w całą akcję bardzo aktywnie zaangażowali się rodzice, uczniowie oraz nauczyciele tej szkoły. Ponadto wielu przyjaciół i ludzi z gorącym sercem wspiera zbiórkę dając Igorkowi i jego rodzicom nadzieję na realną pomoc.

  Włącz się i Ty!

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE