Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSeniorzy wspólnie powitali Nowy Rok

  Seniorzy wspólnie powitali Nowy Rok

  Seniorzy działający w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce zorganizowali Sylwestra w dwóch miejscach i bawili się do białego rana.

  Warecki Klub Seniora „Radość z życia” zorganizował bal w Centrum Sportu i Rekreacji, mówiąc szczerze – sala pękała w szwach. We wspólnej zabawie wzięły udział grupy z: Jasieńca, Chynowa, Radomia i oczywiście z Warki. Na scenie królowały utwory z lat sześćdziesiątych – tak uwielbiane przez seniorów. Wykonywane przez dwóch panów piosenki na żywo uświetniały czas zabawy kończąc stary rok, a witając nowy. Gorące posiłki i menu przygotowane przez profesjonalne kucharki smakowały wyśmienicie.

  Klub Złotego Wieku przygotował przyjęcie w pomieszczeniu Ochotniczej Straży Pożarnej. Tam również nie zabrakło przepysznych posiłków i skocznej zabawy. Seniorzy mogli obserwować  fajerwerki, które pojawiły się równo o północy na wareckim rynku i obwieściły początek 2018 roku.

  Redakcja

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE