12.8 C
Warka
piątek, 2 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZespół „Bez cienia ciszy” zagra w Skrzynce Kontaktowej

  Zespół „Bez cienia ciszy” zagra w Skrzynce Kontaktowej

  W sobotę 14 lipca o godz. 20:00 zapraszamy na niezwykle klimatyczny wieczór. W Skrzynce Kontaktowej na wareckim rynku swoją twórczość zaprezentuje zespół Bez Cienia Ciszy. Muzycy z naszego miasta coraz częściej są zauważani na festiwalach i otrzymują wyróżnienia za swoją twórczość. Warto przekonać się o tym, że piękna muzyka powstaje także tu, w Warce, a zachwycić się nią będzie można już w najbliższą sobotę.

  Zespół Bez Cienia Ciszy powstał w październiku 2017 roku. W jego skład wchodzą: Dariusz Rączka, Grzegorz Kalbarczyk i Marcin Koc. W autorskim repertuarze zespołu BEZ CIENIA CISZY znajdujemy wyraziste teksty komentujące m. in. współczesną rzeczywistość i obyczajowość na poważnie i z przymrużeniem oka. Utwory zaaranżowane są klasycznie, balladowo. Artyści nie stronią jednak od różnych stylów muzycznych, wprowadzając do swych piosenek elementy bluesa, swingu, pop-rocka czy brytyjskiego folku. Piosenki zaśpiewane w języku polskim i angielskim trafiają prosto do serc i umysłów odbiorców wprowadzając pozytywne wibracje, ale też otwierając oczy na niezauważalne aspekty życia codziennego.

  Zespół może pochwalić się następującymi wyróżnieniami:

  Listopad 2017 r. – Ogólnopolskie Spotkania z Balladą w Iłży – II Nagroda

  Maj 2018 r. – XI Ogólnopolski Festiwal im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju – Nagroda Publiczności oraz II Nagroda Jury

  Czerwiec 2018 r. – II Festiwal Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „Na Skarpie” w Chełmie – 1 miejsce

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE