14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejRajd Żuka tym razem w Warce!

  Rajd Żuka tym razem w Warce!

  22 września mieszkańców Warki czeka wspaniała zabawa! Na wareckim rynku wystartuje… V Rajd Żuka. Impreza adresowana jest do użytkowników zabytkowych pojazdów dostawczych. Mimo, że na starcie pojawiają się również Nysy, Tarpany, Polonezy Trucki i inne samochody użytkowe to właśnie Żuk jest tym autem, które, przez ponad 50 lat najsilniej wbiło się w świadomość Polaków. Do dziś nie ma targowiska czy bazarku na którym by się nie pojawiał. Powoli znikają z krajobrazu polskich dróg wypierane przez znacznie nowocześniejsze pojazdy.
  Istnieje jednak grupa entuzjastów, która czerpie przyjemność z jazdy przestarzałym, śmierdzącym, powolnym i awaryjnym dostawczakiem. Od początku impreza ma charakter turystyczny z elementami nawigacyjnymi co oznacza, że zawodnicy jadąc wg specjalnej listy wskazówek muszą przejechać konkretną trasę.

  Wszyscy pasjonaci tych wspaniałych samochodów mogą już dziś zapisać się do udziału w rajdzie wypełniając formularz dostępny w poniższym linku:

  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevkgSVSNolJhO04wTpoj294PbVHhf1vs4JcxN9Up2b2s1hUw/viewform

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE