13.8 C
Warka
wtorek, 30 maja, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRStartuje Warecka Liga Halowa!

  Startuje Warecka Liga Halowa!

  Już 25 listopada zostaną rozegrane pierwsze mecze Wareckiej Ligi Halowej! Zapraszamy kibiców do hali CeSiR. Startujemy o godz.15:00

  Po paroletniej przerwie do hali CeSiR Warka powraca Warecka Liga Halowa. Po raz dwudziesty drugi drużyny będą rywalizować o mistrzostwo Warki. W tegorocznej edycji wystartuje 10 zespołów: Top Market, Skorpion Grabów, ABC Team, Giza Racing, Prima Auto, KS Warka Junior, Inotm-Platinum, Brzóza, Trans-Med, Wild Snakes. Drużyny rozegrają dwie rundy (zasadniczą i rewanżową) systemem „każdy z każdy”, następnie osiem najlepszych drużyn zagra w playoffach o superpuchar ligi. Przed nami sporo sportowych emocji. Szczegółowy terminarz rozgrywek dostępny jest na stronie www.cesir.warka.pl. Tymczasem zapraszamy na I i II kolejkę  już w najbliższą niedzielę 25 listopada. Przed nami podwójna dawka emocji.

  Oto harmonogram meczów:

  godz. 15:00

  BRZÓZA vs. WILD SNAKES

  godz. 15:30

  TRANS-MED vs. KS WARKA JUNIOR

  godz. 16:00

  INTOM-PLATINUM vs. BRZÓZA

  godz. 16:30

  TRANS MED vs. WILD SNAKES

  godz. 17:00

  PRIMA AUTO vs. KS WARKA JUNIOR

  godz. 17:30

  INTOM-PLATINUM vs. GIZA RACING

  godz. 18:00

  ABC TEAM vs. TOP MARKET

  godz. 18:30

  PRIMA AUTO vs. SKORPION GRABÓW

  godz. 19:00

  ABC TEAM vs. GIZA RACING

  godz. 19:30

  TOP MARKET vs. SKORPION GRABÓW

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE