Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPrzekaż coś bezcennego na licytację WOŚP

  Przekaż coś bezcennego na licytację WOŚP

  1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia 2019 r. Nieodłącznym elementem każdego finału są licytacje. Na platformie Allegro w okolicach Finału zawsze jest tłoczno i gorąco! Sztaby oferują prawdziwe perełki, które można wylicytować jednocześnie pomagając.

  Warecki Sztab WOŚP zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mogą ofiarować bezcenną rzecz na licytację o przekazanie jej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mogą to być przeróżne rzeczy – unikatowe koszulki, kubki, rękodzieło, rzeczy z podpisami znanych osób itp.

  Sztab WOŚP w Warce zajmie się przekazaną rzeczą na licytację – wykona fotografię, opis i wrzuci ją do sieci, gdzie grono osób, będzie walczyło o jej posiadanie podbijając cenę. Kwoty, które można zebrać dzięki licytacjom są ogromne, a hojność darczyńców zadziwia niejednokrotnie.

  W tej formie wsparcia widać jak bardzo przestaje liczyć się fakt posiadania, a jak bardzo zaczyna mieć znaczenie sama pomoc. Przykładem mogą być finałowe koszulki WOŚP – wycenione przez Fundację na około 40 zł na licytacjach osiągają kwoty 200 czy 300 zł!

  Wszystkie osoby, które mogą ofiarować na licytację ciekawe przedmioty, bądź mają znajomości wśród artystów, sportowców, aktorów którzy są w stanie przekazać swoją cegiełkę dla WOŚP prosimy o kontakt ze Sztabem WOŚP w Warce mailowo – wosp.warka@gmail.com , pod numerem telefonu 782 663 901 lub osobiście w Dworku na Długiej.

  Aby przekazać przedmiot na licytację należy wypełnić poniższy formularz:

  oswiadczenie-o-przekazaniu-przedmiotu-na-aukcje

  Dziękujemy wszystkim darczyńcom!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE