Więcej
  Strona głównaOrganizacjeStowarzyszenie W.A.R.K.A.O finansach w NGO's bez tajemnic...

  O finansach w NGO’s bez tajemnic…

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. wraz z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zapraszają na bezpłatne szkolenie na temat:

  ,,Podstawy rachunkowości w organizacjach pozarządowych”.

  Szkolenie adresowane jest do osób prowadzących księgowość w organizacji pozarządowej, a także tych, którzy przygotowują się do pełnienia takiej funkcji. Zapraszamy również inne osoby, zaangażowane w zarządzanie finansami, które chcą dowiedzieć się lub przypomnieć sobie podstawowe zagadnienia z dziedziny rachunkowości organizacji pozarządowych.

  Szkolenie odbędzie się

  25 maja 2013r (sobota)

  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Jasieńcu

  (ul. Warecka 42, Jasieniec)

  w godzinach 9:00-16:00

   

  Szkolenie poprowadzi pani Katarzyna Adamska–Dutkiewicz – księgowa, konsultantka, trenerka w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami organizacji pozarządowych, od 1997 roku związana z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

  Zapisy na szkolenie prowadzimy pod nr tel.: 504  968 412 lub mailowo pod adresem: warka@stowarzyszeniewarka.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, nazwę organizacji oraz telefon i e-mail kontaktowy.

  Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 17 maja 2013 roku.

  Serdecznie zapraszamy!

  Szkolenie jest finansowane przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu „Fimango 2013 – Zarządzanie finansami w organizacji pozarządowej” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE