Więcej
  Strona głównaOrganizacjeStowarzyszenie W.A.R.K.A.Pierwsza aktywność na 10-lecie - cz.2

  Pierwsza aktywność na 10-lecie – cz.2

  Dziś rozpoczynamy retrospekcję działań w których 10 lat temu czynny udział brali członkowie Stowarzyszenia W.A.R.K.A..

  Pierwszym przedsięwzięciem w którym wzięliśmy udział, jeszcze jako nieformalna organizacja (wniosek złożony był już w KRS-ie) były obchody X-lecia Wareckiej Ligi Halowej. Głównym organizatorem uroczystości był Ośrodek Kultury, Sportu i Wypoczynku wspólnie ze Społecznym Komitetem Obchodów. Z naszej strony braliśmy czynny udział w przygotowaniu plakatów i zaproszeń, w pozyskiwaniu sponsorów, przygotowaliśmy również logo Wareckiej Ligi Halowej. Podczas uroczystości, w przerwie, zorganizowaliśmy konkurs strzelania bramek przez chętne dzieci jednemu z gości honorowych, reprezentacyjnemu bramkarzowi „Orłów Górskiego” – Zygmuntowi Kalinowskiemu. W nagrodę dzieci otrzymały piłki podpisane przez w/w bramkarza oraz trenera wszechczasów – Kazimierza Górskiego. Sami, we własnym zakresie przygotowaliśmy specjalne koszulki z logo stowarzyszenia, zaadoptowaliśmy na własne potrzeby stojące od lat bezużytecznie w kinie stoisko jednego z producentów napojów, przygotowaliśmy dla Zespołu Tańca Nowoczesnego ARTIS specjalny podkład muzyczny, który miał swoją premierę właśnie podczas uroczystości X-lecia WLH. Podczas imprezy aktywnie promowaliśmy ideę powstania stowarzyszenia, zachęcaliśmy nowe osoby do współtworzenia naszej organizacji oraz zachęcaliśmy wszystkich do obywatelskiej aktywności.

   

  Kolejną inicjatywą w którą zaangażowaliśmy się, również jeszcze przed rejestracją w KRS był „Dzień Kobiet z PRL-u” organizowany wspólnie z Zajazdem na Winiarach, ale o tym już niebawem…

   

  Info W.A.R.K.A.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE