7.9 C
Warka
piątek, 7 października, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjePrzekaż swój 1% na działania lokalne!

  Przekaż swój 1% na działania lokalne!

  Rozliczenia PIT to również możliwość przekazania 1% podatku na organizację działającą w sąsiedztwie. Już dziś możesz go przekazać na Stowarzyszenie W.A.R.K.A. Możesz mieć wpływ na: rozwój Programu Działaj Lokalnie, Jabłkowej Warki, działalność na rzecz seniorów czy organizację Vivat Pułaski. Skorzystaj z internetowej platformy PITax.pl.

  W związku z przystąpieniem przez Urząd Miejski w Warce do projektu „Wspieraj lokalnie”, mającego umożliwić organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego, serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej możliwości rozliczenia. Wystarczy wejść na stronę http://www.warka.pli kliknąć baner po lewej stronie Rozlicz PIT w gminie Warka.

  Internetowy program PITax.pl to bezpłatna i prosta w obsłudze platforma do rozliczenia zeznać podatkowych. Program sam kieruje podatnika, zadaje proste pytania, uwzględnia wszystkie odliczenia podatkowe. Zeznanie można wydrukować lub wysłać bezpośrednio, online do Urzędu Skarbowego.

  Dzięki PITax.pl możesz też łatwiej przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie W.A.R.K.A. Mimo, iż jest to tylko 1% podatku to jednak dzięki ogromnej liczbie osób płacącej podatki, ten mały procent ma wielką moc.
  Dlatego zachęcamy! Zróbmy dobry użytek z 1% podatku, zostawmy go w regionie!

  Przekazując 1% podatku na Stowarzyszenie W.A.R.K.A. wspierasz:

  DZIAŁAJ LOKALNIE

  Aktywizacja lokalnych społeczności poprzez realizację małych projektów grantowych. Wiejskie pikniki, warsztaty, wspólne spędzenie czasu, budowa altany czy placu zabaw – wszelkie działania, w których mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce i aktywizują się. Daj szansę kolejnym aktywnym grupom, które chcą zmieniać swoje otoczenie.

  KRS 0000160318 + cel szczegółowy DZIAŁAJ LOKALNIE 

  SENIORZY

   Wsparcie aktywizacji osób starszych poprzez działania na rzecz grup senioralnych. Dzięki realizowanym projektom pomagamy wyjść osobom starszym z domu, poczuć się potrzebnym i  nadal aktywnym członkiem społeczności lokalnej, a grupom senioralnym umożliwiamy działanie przez wsparcie np. wiejskich świetlic.

  KRS 0000160318 + cel szczegółowy SENIORZY 

  JABŁKOWA WARKA

   Wsparcie działań na terenie gminy Warka, których celem jest uczynić z jabłka symbolu Warki. Stworzony został turystyczny Szlak Jabłkowy, a obecność jabłka zagościła w formie graficznej w przestrzeni Warki. Pomóż nam rozwijać Jabłkową Warkę!
  KRS 0000160318 + cel szczegółowy JABŁKOWA WARKA 

  VIVAT PUŁASKI

  Wsparcie organizacji pikniku Vivat Pułaski. Jest to impreza historyczno-edukacyjna odbywająca się w parku na Winiarach organizowana wspólnie przez Muzeum im. K. Pułaskiego i Stowarzyszenie W.A.R.K.A. Przybliża ona  w nowoczesny, oryginalny i atrakcyjny sposób bohatera dwóch Narodów – Polski i Stanów Zjednoczonych – Generała Kazimierza Pułaskiego.
  KRS 0000160318 + cel szczegółowy VIVAT PUŁASKI 

  Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  To tak niewiele, a możesz zadziałać lokalnie swoim 1%.

  Kampania „1% ma MOC!” została dofinansowana z Programu Działaj Lokalnie X Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.


  Avatar photo
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE