Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWyjątkowo piękny Dzień Kobiet

  Wyjątkowo piękny Dzień Kobiet

  Miało być wyjątkowo i tak też było. Akustyczny koncert zespołu De Mono z okazji wareckiego Dnia Kobiet okazał się wielkim sukcesem a wypełniona po brzegi hala sportowa CeSiR owacjami na stojąco żegnała artystów. Zanim jednak muzycy dali popis swoich umiejętności, licznie zgromadzoną publiczność powitał w imieniu wszystkich organizatorów Dyrektor „Dworku na Długiej” – Andrzej Zaręba. Wszystkim Paniom z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia złożył Burmistrz Miasta i Gminy Warka –  Dariusz Gizka.

  Artyści entuzjastycznie powitali publiczność i rozpoczęli muzyczne show. W czasie niemalże dwugodzinnego występu usłyszeć można było głównie utwory z ostatniej akustycznej płyty zespołu – wydanej specjalnie na 30-lecie w roku 2017. Publiczność bawiła się przy dźwiękach m.in. takich hitów jak: Ostatni pocałunek, Kolory, Kochać inaczej, Póki na to czas, Twoje ulice, Wszystko jest na sprzedaż… Wokalista De Mono Andrzej Krzywy to prawdziwy wulkan energii. Podczas wykonywania utworów skakał, tańczył a pomiędzy nimi opowiadał żarty oraz anegdoty z życia artystycznego. Utwór Moje miasto nocą, który rozgrzał publiczność niemalże do stanu wrzenia miał być ostatnim podczas sobotniego wieczoru, jednak zebrana publiczność nie pozwoliła tak szybko artystom opuścić sceny. Wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet zakończył wspólnie zaśpiewany przez muzyków i publiczność utwór Zostańmy sami. A rozbrzmiewające słowa „zostańmy sami jeden dzień, jedyny tak do końca, bo ja chce z Wami dłużej zostać” na pewno trafiły do serc wareckiej publiczności i na długo jeszcze zespół De Mono pozostanie w pamięci uczestników koncertu.

  To wyjątkowe święto jakim jest Dzień Kobiet należy w Warce uznać za absolutnie udane, nie tylko ze względu na nadzwyczajny występ artystów ale przede wszystkim dzięki wspaniałym Paniom, które zaszczyciły go swoją obecnością. Przy wyjściu z koncertu każda z Pań otrzymała od organizatorów piękny żółty tulipan z życzeniami wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.

  Organizatorzy:

  Samorząd Warki,

  Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”

  Centrum Sportu i Rekreacji w Warce

  Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o. o.

  Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć Rafała Donicy.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE