Więcej
  Strona głównaWiadomościReprezentacja Polski w Hotelu Sielanka nad Pilicą****!

  Reprezentacja Polski w Hotelu Sielanka nad Pilicą****!

  Już 31 maja, w ramach czerwcowego zgrupowania Reprezentacji Polski przed meczami z Lichtensteinem i Mołdawią, Kadra Narodowa zamelduje się w Hotelu Sielanka nad Pilicą****. Piłkarze skorzystają ze wszystkich atutów kompleksu sportowego, którego walory tak bardzo doceniali Chorwaci, goszczący w Sielance podczas turnieju UEFA EURO 2012.

   „Jesteśmy dumni i zaszczyceni mogąc gościć Reprezentację Polski w Sielance. Czujemy również odpowiedzialność i dołożymy wszelkich starań, by stworzyć naszej Kadrze idealne warunki do treningu i wypoczynku przed meczem towarzyskim z Lichtensteinem, ale przede wszystkim przed trudnym spotkaniem z Mołdawią w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata.”mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Hotelu Sielanka nad Pilicą****.

   Obecność Reprezentacji w centrum sportowym Sielanki, usytuowanym w odległości 50 km od Warszawy, nie jest przypadkowa. Podczas zeszłorocznych Mistrzostw Europy w Hotelu Sielanka nad Pilicą**** stacjonowali Chorwaci, a ówczesny selekcjoner Slaven Bilić, nie szczędził pochwał zarówno samemu kompleksowi sportowemu, ale i komfortowemu, czterogwiazdkowemu standardowi wypoczynku. Podczas, gdy wiele baz pobytowych zakończyło swoją przygodę z piłką nożną na turnieju EURO 2012, w Sielance co chwilę można spotkać piłkarzy na zgrupowaniach. „Zaraz po Mistrzostwach Europy gościliśmy drużyny klubowe z Polski i zagranicy. Na naszych boiskach trenowali między innymi piłkarze z Izraela i Litwy. Do meczów w ramach Ligi Mistrzów przygotowywali się Cypryjczycy z AEL Limassol. Ośrodek piłkarski żyje i wciąż się rozwija, ale co najważniejsze, w naszej ocenie ma wpływ na pozytywne wyniki drużyn. W zeszły weekend gościliśmy piłkarzy Polonii Warszawa, którzy zaraz po treningu w Sielance, przełamali fatalną passę ośmiu meczów bez zwycięstwa, pokonując Podbeskidzie Bielsko-Biała i zachowując realne szanse na udział w europejskich pucharach.”– dodaje Mystkowski.

  Przypomnijmy, że ośrodek piłkarski Hotelu Sielanka nad Pilicą**** to pełnowymiarowe boisko piłkarskie wraz z mniejszym boiskiem treningowym, usytuowanymi zaledwie 100 metrów od budynków Hotelu. Boiska wyposażone są w efektywny system drenażu, piłkochwyty, zadaszone ławki trenerskie, strefa bezpieczeństwa i trybuny dla widzów. Przebywający w Sielance piłkarze mogą zatem bezpośrednio po odprawie treningowej w jednej z 5 nowoczesnych sal konferencyjnych, udać się na boiska. Po treningu zaś, powrócić do Hotelu i poddać się odnowie biologicznej w części SPA. „To idealne rozwiązanie dla sztabów piłkarskich, którym zależy na efektywnym szkoleniu. Usytuowanie naszego obiektu poza dużymi aglomeracjami, w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Pilicy i Puszczy Stromeckiej zapewnia piłkarzom spokój, a sztabom trenerskim umożliwia kreowanie odpowiedniej motywacji i koncentracji przed rywalizacją sportową.” – podkreśla Mystkowski.

  Hotel Sielanka nad Pilicą****

  Sielanka Sielanka Boisko reprezentacja

   

  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE