Więcej
  Strona głównaWiadomościReprezentacja Polski w Hotelu Sielanka nad Pilicą****!

  Reprezentacja Polski w Hotelu Sielanka nad Pilicą****!

  Już 31 maja, w ramach czerwcowego zgrupowania Reprezentacji Polski przed meczami z Lichtensteinem i Mołdawią, Kadra Narodowa zamelduje się w Hotelu Sielanka nad Pilicą****. Piłkarze skorzystają ze wszystkich atutów kompleksu sportowego, którego walory tak bardzo doceniali Chorwaci, goszczący w Sielance podczas turnieju UEFA EURO 2012.

   „Jesteśmy dumni i zaszczyceni mogąc gościć Reprezentację Polski w Sielance. Czujemy również odpowiedzialność i dołożymy wszelkich starań, by stworzyć naszej Kadrze idealne warunki do treningu i wypoczynku przed meczem towarzyskim z Lichtensteinem, ale przede wszystkim przed trudnym spotkaniem z Mołdawią w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata.”mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Hotelu Sielanka nad Pilicą****.

   Obecność Reprezentacji w centrum sportowym Sielanki, usytuowanym w odległości 50 km od Warszawy, nie jest przypadkowa. Podczas zeszłorocznych Mistrzostw Europy w Hotelu Sielanka nad Pilicą**** stacjonowali Chorwaci, a ówczesny selekcjoner Slaven Bilić, nie szczędził pochwał zarówno samemu kompleksowi sportowemu, ale i komfortowemu, czterogwiazdkowemu standardowi wypoczynku. Podczas, gdy wiele baz pobytowych zakończyło swoją przygodę z piłką nożną na turnieju EURO 2012, w Sielance co chwilę można spotkać piłkarzy na zgrupowaniach. „Zaraz po Mistrzostwach Europy gościliśmy drużyny klubowe z Polski i zagranicy. Na naszych boiskach trenowali między innymi piłkarze z Izraela i Litwy. Do meczów w ramach Ligi Mistrzów przygotowywali się Cypryjczycy z AEL Limassol. Ośrodek piłkarski żyje i wciąż się rozwija, ale co najważniejsze, w naszej ocenie ma wpływ na pozytywne wyniki drużyn. W zeszły weekend gościliśmy piłkarzy Polonii Warszawa, którzy zaraz po treningu w Sielance, przełamali fatalną passę ośmiu meczów bez zwycięstwa, pokonując Podbeskidzie Bielsko-Biała i zachowując realne szanse na udział w europejskich pucharach.”– dodaje Mystkowski.

  Przypomnijmy, że ośrodek piłkarski Hotelu Sielanka nad Pilicą**** to pełnowymiarowe boisko piłkarskie wraz z mniejszym boiskiem treningowym, usytuowanymi zaledwie 100 metrów od budynków Hotelu. Boiska wyposażone są w efektywny system drenażu, piłkochwyty, zadaszone ławki trenerskie, strefa bezpieczeństwa i trybuny dla widzów. Przebywający w Sielance piłkarze mogą zatem bezpośrednio po odprawie treningowej w jednej z 5 nowoczesnych sal konferencyjnych, udać się na boiska. Po treningu zaś, powrócić do Hotelu i poddać się odnowie biologicznej w części SPA. „To idealne rozwiązanie dla sztabów piłkarskich, którym zależy na efektywnym szkoleniu. Usytuowanie naszego obiektu poza dużymi aglomeracjami, w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Pilicy i Puszczy Stromeckiej zapewnia piłkarzom spokój, a sztabom trenerskim umożliwia kreowanie odpowiedniej motywacji i koncentracji przed rywalizacją sportową.” – podkreśla Mystkowski.

  Hotel Sielanka nad Pilicą****

  Sielanka Sielanka Boisko reprezentacja

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE