Ultramaraton kolarski wystartuje z Warki!

Ultramaraton kolarski wystartuje z Warki!

Tegoroczna, szósta już edycja Maratonu Podróżnika na dystansie 550 i 350 km wystartuje 1 czerwca z wareckiego rynku.

Maraton jest wydarzeniem organizowanym przez społeczność internetowego forum www.podrozerowerowe.info oraz stowarzyszenie KOŁO ULTRA. Dzięki uprzejmości władz miasta start maratonu odbędzie się na rynku w Warce w sobotę 1 czerwca w godzinach od 07.30 do 10.00, a metą będzie baza maratonu – Kemping nad Pilicą. Uczestniczki i uczestnicy mają do wyboru dwie trasy, pierwsza o długości 550 km, druga o długości 350 km. Wybraną trasę należy przejechać w formule non-stop.

Na mecie kolarze spodziewani są w nocy z soboty na niedzielę (1/2 czerwca 2019) oraz w niedzielę (2 czerwca 2019) w ciągu dnia. Do udziału w maratonie zgłosiło się 180 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców Warki do kibicowania w czasie startu na rynku, w trakcie maratonu na stronie internetowej organizatora oraz na mecie. Ponadto, mimo iż lista startowa jest już zamknięta organizatorzy zapewniają, że dla mieszkańców Warki znajdzie się jeszcze kilka miejsc, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy miłośników ultrakolarstwa również do zmierzenia się z ultradystansem!

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronach

www.podrozerowerowe.info,

http://mp.kolo-ultra.pl/

https://www.facebook.com/maraton.podroznika/

Udostępnij:
← Warka gwiazdą na mapie aktywności społecznej II Ultramaraton kajakowy Pilicą zafiniszuje w Warce →

Dodaj komentarz