Aż 7 projektów z gminy Warka z dotacją Działaj Lokalnie!

Aż 7 projektów z gminy Warka z dotacją Działaj Lokalnie!

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. informuje, że decyzją Komisji Konkursowej Działaj Lokalnie dotacje, w obecnej edycji, otrzyma 21 projektów, w tym aż 7 z terenu gminy Warka. Gratulujemy! Dziać będzie się w Przylocie, Bończy, Woli Palczewskiej, Nowej Wsi, Laskach i w Warce (2 projekty).

Łączna wartość wsparcia w tym roku osiągnęła 80.900 zł (dotacje w formie finansowej oraz niefinansowej), w tym dla „wareckich” projektów – 27.900 zł. Taka kwota możliwa była do rozdysponowania dzięki udziałowi lokalnych partnerów – w tym samorządów: Chynowa, Grójca, Jasieńca, Goszczyna, Warki oraz Starostwa Powiatowego w Grójcu, a także darczyńców biznesowych i wpłat z 1% podatku.

Uroczyste wręczenie umów odbędzie się 16 maja o godz. 13.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grójcu (Piłsudskiego 59, 05-600 Grójec) podczas Forum Aktywności.

Szkolenie dla wszystkich koordynatorów odbędzie się 24 maja o godz. 16.00 w Dworku na Długiej w Warce (ul. Długa 3). Obecność na szkoleniu jest obowiązkowa.

Ze zwycięskimi realizatorami projektów, koordynatorka Programu Działaj Lokalnie – Agata Sotek, skontaktuje się wkrótce w celu weryfikacji budżetów do otrzymanej kwoty dotacji.

Udostępnij:
← Wiosenny Dobry Wieczór Szansa rozwoju dla Kół Gospodyń Wiejskich! →

Dodaj komentarz