11.6 C
Warka
czwartek, 30 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejOgnisty koncert w Skrzynce Kontaktowej

  Ognisty koncert w Skrzynce Kontaktowej

  W sobotę 20 lipca w Skrzynce Kontaktowej było naprawdę gorąco, a wszystko to za sprawą koncertu zespołu GuzikOwce oraz pokazu ognistego tańca w wykonaniu grupy Awaria. To była prawdziwie ognisto – muzyczna uczta dla fanów mocnych wrażeń.  Podczas koncertu zespół GuzikOwce zaprezentował mieszankę znanej i lubianej polskiej muzyki jak i również utwory skomponowane i napisane osobiście.  Jak cytuje wokalista „można się dobrze bawić do nieznanej jeszcze muzyki„. Tak też było podczas koncertu na wareckim rynku, publiczność świetnie się bawiła w rytmie prezentowanej muzyki.  Po zmroku nadszedł czas na dalszą część widowiska, w przerwie koncertu swój ognisty pokaz zaprezentowała grupa Awaria. Podczas tańca igrali z ogniem prezentując sztuczki zapierające dech w piersiach zgromadzonej publiczności.
  To była gorąca sobota w Skrzynce Kontaktowej.

  Tymczasem zachęcamy do śledzenia dalszych wydarzeń, które będą miały miejsce w najbliższym czasie w Skrzynce Kontaktowej https://warka24.pl/53122/skrzynka2019

  Fot. Zbigniew Jeżewski

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE