Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejUmowa podpisana, Moderato będzie błyszczeć!

  Umowa podpisana, Moderato będzie błyszczeć!

  7 czerwca podpisana została umowa pomiędzy Gminną Jednostką Kultury „Dworek na Długiej” w strukturach której działa warecka orkiestra Moderato a Narodowym Centrum Kultury działającym w imieniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Przygotowany przez dyrektora „Dworku” Andrzeja Zarębę projekt uzyskał dotację wysokości 60 tys. zł. Do tej kwoty „Dworek” będzie musiał ze swoich własnych środków dołożyć 23 tys. co będzie nie lada wyzwaniem gdyż już dziś codzienna działalność orkiestry pochłania ok. 35% środków na działalność kulturalną instytucji. Jednak, jak podkreśla dyrektor, dzięki projektowi orkiestra wzbogaci się o kilkanaście nowych instrumentów i będzie błyszczeć nie tylko muzycznie ale i wizualnie.

  Projekt “Warecka Orkiestra Moderato w drodze do Nowego Jorku” dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”

  mkidn_01_cmyk zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE