13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRNowe szatnie w CeSiR!

  Nowe szatnie w CeSiR!

  Zakończono kolejny etap remontowo-modernizacyjny w Centrum Sportu i Rekreacji. Na pasjonatki fitness czekają  nowe szatnie i sprzęt sportowy

  Podczas przerwy wakacyjnej przy sali imprez, w której odbywają się wszystkie zajęcia fitness zaszło kilka istotnych zmian przestrzenno-wizualnych.

  Po pierwsze wygospodarowano przy sali dwa pomieszczenia, z których utworzono magazynek na sprzęt sportowy i szatnię. Wymagało to przeprowadzenia gruntownego remontu: zamontowano drzwi do pomieszczeń tak aby można było do nich wchodzić bezpośrednio z sali zajęciowej, pomalowano i odświeżono ściany, położono nową glazurę. W szatni zainstalowano umywalkę, lustro, ławki ,a także nowe szafki ubraniowe firmy BX System. Zaś w magazynku pojawiły się półki, na których pojawił się nowy sprzęt fitness: hantle o różnym ciężarze, stepy, piłki, maty, skakanki, obciążniki itp.

  Od 16 września sala imprez wraz z nowymi pomieszczeniami będzie ponownie dostępna dla uczestników zajęć fitness w CeSiR.

  Poczynione inwestycje sprawiły że przestrzeń obiektu stała się bardziej funkcjonalna i przyjazna korzystającym.

  Obecnie trwają prace remontowe w szatniach siłowni. Szatnie męską wyposażono w nowoczesne szafki ubraniowe i ławki. Kolejnym etapem prac będzie modernizacja szatni dla pań.   Po remontach, wnętrza zapleczy sportowych nabrały nowego charakteru wizualnego i przestrzennego. Estetyczne wnętrza z pewnością uprzyjemnią korzystanie z naszego obiektu!

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE