13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRNiech rozbłyśnie gwiazda na wareckim Rynku!

  Niech rozbłyśnie gwiazda na wareckim Rynku!

  Jabłkowa magia świąt zawita na warecki rynek po raz czwarty, ale po raz pierwszy będzie to wydarzenie dwudniowe. W dniach 14-15 grudnia odbędzie się „Zimowa Odmiana Wareckiego Rynku – Jabłkowy Weekend w Warce”.

  W niedzielę 15 grudnia na wareckim rynku wszyscy mieszkańcy Warki będą mogli wspólnie cieszyć się nadchodzącymi świętami. Tego dnia na wszystkich gości czekać będzie magiczna atmosfera – wszytko to za sprawą zielonej choinki, migoczących ciepłym blaskiem światełek i pięknych ozdób choinkowych.

  Jedną z wielu atrakcji przygotowanych tego dnia będzie symbolicznie zapalnie gwiazdy na choince, którego dokona Burmistrz Warki punkt 16:00! Sam moment zapalenia ma być niezwykle spektakularny dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Warki do wspólnej zabawy. Chwilę po zapaleniu gwiazdy odbędzie się specjalny świąteczny koncert Orkiestry Moderato! Więcej o wszystkich atrakcjach „Zimowej Odmiany Wareckiego Rynku – Jabłkowego Weekendu w Warce” – kliknij tutaj.

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców na warecki rynek. Wspólnie poczujmy magię zbliżających się świąt!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE