Więcej
  Strona głównaBlogiJałocha wspomina halowe zmagania

  Jałocha wspomina halowe zmagania

  Zespół Prima Auto Warka wygrał Warecką Ligę Halową. Zdobył też Superpuchar. Bardzo pozytywnie halową rywalizację wspomina Bartłomiej Jałocha. Czołowy zawodnik najlepszej ekipy podkreśla, że rywale zadania nie ułatwili.

  Zespół Prima Auto Warka podczas Wareckiej Ligi Halowej był lepszy od 11 drużyn. – Pierwsze miejsce zapewniliśmy sobie w ostatniej kolejce. Uważam, że mogliśmy to zrobić dużo wcześniej. Poziom zawodów był wysoki, a każda wygrana zawsze cieszy – wspomina Bartłomiej Jałocha.

  Czołowy zawodnik Prima Auto Warka podkreśla, że ciekawym wyzwaniem był Superpuchar Wareckiej Ligi Halowej, który został rozegrany w niedzielę, 1 marca. – Pojedynki z naszym udziałem kończyły się wysokimi wynikami – zaznacza Jałocha.

  Nasz rozmówca nie kryje, że chciałby, żeby odbyła się kolejna edycja Wareckiej Ligi Halowej, a także Superpuchar.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE