12.8 C
Warka
środa, 22 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRMaseczki szyjemy i za pomoc DZIĘKUJEMY!

  Maseczki szyjemy i za pomoc DZIĘKUJEMY!

  Seniorki, studentki z Uniwersytetu Trzeciego Wieku wraz z innymi wolontariuszkami dalej niestrudzenie szyją maseczki dla seniorów z całej gminy Warka oraz dla szpitala w Grójcu. Jednak aby szyć, potrzebne są materiały i dodatki. Bez tego ani rusz, bo „tak krawiec kraje, jak mu materii staje”. Dlatego do akcji seniorów włączyło się wiele instytucji i ludzi dobrej woli, którym zawdzięczamy pozyskane fundusze, które przeznaczane są na zakup niezbędnych materiałów do szycia maseczek.

  Przecież nie możemy o tym zapomnieć. Specjalne podziękowania należą się dla:
  • Samorządu Warki
  • Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
  • Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” w Warce
  • Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Warce
  • Pralni Ekologicznej Mariva – dla pana Włodzimierza Dąbrówki
  • Ośrodka „Działaj Lokalnie” – Stowarzyszenia W.A.R.K.A., które wspólnie z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności oraz Nationale-Nederlanden wsparły projekt „Seniorzy dla Warki!”
  • Klubu Radnych Powiatu Grójeckiego „Przyjazny Powiat” w tym wareckich Radnych – Jana Madeja, Cezarego Kołodziejskiego i Andrzeja Zaręby.

  Na szczególne podziękowania zasługują również nasze studentki, Ula i Grażynka, które swoimi „czarodziejskimi” nożyczkami skroiły 2500 sztuk maseczek oraz „przodowniczki pracy” w szyciu maseczek, koleżanki: Agnieszka, Wiesia, Halinka, Ania, Krysia, których maszyny „grzeją się do czerwoności”. Dziękujemy za trud włożony i czas poświęcony.

  Cel jest wspólny i razem możemy więcej.

  Walczymy dalej…

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE