Więcej
  Strona głównaInstytucjePraca w Muzeum im. K. Pułaskiego

  Praca w Muzeum im. K. Pułaskiego

  Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego poszukuje obecnie do swojego zespołu osoby na stanowisko: główny księgowy.
  Od ponad 45 lat Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego realizuje swoją misję dla mieszkańców Warki, powiatu grójeckiego oraz turystów z Polski i zagranicy. Kultywuje pamięć i chroni materialnego dziedzictwa po polsko-amerykańskim bohaterze Kazimierzu Pułaskim, polskim wychodźstwie, szczególnie do USA. Chroni materialne i duchowe dziedzictwo kulturowe ziemi grójeckiej i Warki, uczy postaw patriotycznych i poczucia więzi z tradycją oraz historią.

  Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego – to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, pełni pasji i oddania dla swojej pracy. To oni stanowią siłę tej instytucji. Każdego dnia wspólnie realizujemy wszystkie zadania. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu bardzo ważnej i wyjątkowej osoby jaką jest główny księgowy. Pokładamy nadzieję, że osoba ta wspomoże nas swoją fachowością, będzie dzieliła wspólnie z nami chwile radości i sukcesów. Jeśli chciałbyś złożyć swoją ofertę pracy wejdź na stronę www.muzeumpulaski.pl i dowiedz się więcej. Zapraszamy!

  Iwona Stefaniak
  Dyrektor Muzeum z Zespołem

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE