Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZapraszamy na pierwszy w tym sezonie Jarmark Śniadaniowy

  Zapraszamy na pierwszy w tym sezonie Jarmark Śniadaniowy

  W niedzielę 28 czerwca na wareckim Rynku odbędzie się w godz. 10-14 pierwszy w tym sezonie „Jarmark Śniadaniowy”. Będzie niezwykle pysznie, zdrowo i wesoło…

  Na kilkunastu stoiskach będzie można spróbować i kupić zdrowe, naturalne produkty i dania obiektów na Szlaku Jabłkowym i Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu grójeckiego. Będzie menu śniadaniowe i tradycyjne. Nie zabranie również specjalnej oferty pyszności dla dzieci – gofrów, waty cukrowej, naleśników, ciast i ciasteczek. Każdy będzie mógł kupić na wynos lub zjeść na miejscu. Warto się wybrać również ze względu na to, że będzie to kolejna Letnia Odmiana Wareckiego Rynku – m.in. przy Skrzynce Kontaktowej pojawią się nowe elementy małej infrastruktury.

  Dodatkowa atrakcją Jarmarku będzie show Pana Buźki, który oczaruje warecką publiczność licznymi magicznymi sztuczkami i pełnym pozytywnej energii występem. Towarzyszyć mu będą animacje dla dzieci, pokaz dużych baniek, wizyta Minionka i Strażaka Sama oraz dmuchańce.

  Wydarzenie organizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu Społecznego Grupy Żywiec na projekt realizowany przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. pt. „Warecki Rynek 2020”. Partnerzy: Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o., Warecki Szlak Jabłkowy, Centrum Sportu i Rekreacji, ABC Dziecka.

  Miejsce: Warka, Rynek, Skrzynka Kontaktowa

  Termin: 28 czerwca, godz. 10.00-14.00

  Zapewnij bezpieczeństwo sobie i innym podczas tego Wydarzenia. Weź maseczkę, dezynfekuj dłonie (lub noś rękawiczki) oraz zachowuj odpowiedni dystans. Regulamin szczegółowy dostępny będzie na teranie imprezy.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE