2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKomediowy piątek podczas 4. Kina Plenerowego "na Skrzynce"

  Komediowy piątek podczas 4. Kina Plenerowego „na Skrzynce”

  17 lipca odbędzie się już 4. Kino Plenerowe „na Skrzynce”. Tym razem będzie można zobaczyć film Michała Rogalskiego pt. „Gotowi na wszystko. Exterminator”. W rolach głównych: Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot, Piotr Żurawski, Piotr Rogucki oraz Agnieszka Więdłocha.

  Historia ukazana w film opowiada o piątce oddanych przyjaciół, która od dzieciństwa chciała wstrząsnąć polska scena metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szydłem o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk.

  Zwiastun filmu ZOBACZ TU.

  W przypadku niesprzyjającej pogody seans odbędzie się w niedziele w takich samych godzinach.

  Projekt realizowany jest przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej” dzięki dotacji z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE