Konkurs na logo 700-lecia Warki przedłużony do 10 września!

Konkurs na logo 700-lecia Warki przedłużony do 10 września!

W 2021 roku przypada 700-lecie nadania praw miejskich Warce. Jest to okazja do całorocznego świętowania, którego celem jest wzmocnienie tożsamości lokalnej i poczucia dumy mieszkańców z miejsca ich zamieszkania oraz bycia częścią społeczności tego pięknego, z bogatą tradycją i zasobami – miasta.

Wraz z samorządem, instytucjami, organizacjami pozarządowymi mieszkańcy będą świętować cały rok 2021 współorganizując wydarzenia kulturalne, patriotyczne, sportowe, animacyjne. Wszystkie te działania będą oznaczone wspólnym logo, a ich materiały promocyjne będą wykorzystywały elementy wspólnej identyfikacji wizualnej.

Zapraszamy grafików, plastyków posiadających doświadczenie w projektowaniu logotypów i materiałów promocyjnych do udziału w konkursie na logo 700-lecia Warki.

Celem konkursu jest wybór najlepszego pomysłu na logo Obchodów oraz następnie przygotowanie graficznych elementów, które będą wykorzystywane w promocji wydarzeń związanych z obchodami takich jak plakat, baner, grafika Wydarzenia na FB.

Nagrodą w konkursie jest zlecenie (na podstawie umowy o dzieło/ umowy do faktury) z wynagrodzeniem 2000,00 zł brutto na opracowanie elementów promocji graficznej Obchodów.

Termin zgłaszania prac został przedłużony do 10 września 2020 roku. Prace w formie plików należy przesłać e-mailem na adres a.zareba@dworek.warka.pl

Wszystkie zainteresowane osoby powinny zapoznać się z regulaminem konkursu.

REGULAMIN KONKURSU NA LOGO 700 lecia

Udostępnij:
← Wakacje pod znakiem remontów w LO w Warce Postęp prac remontowych na Krytej Pływalni →

Dodaj komentarz