Więcej

  Młodzi mogą być aktywni!

  Wakacje rozpoczęły się na dobre. Może masz już konkretny plan jak je spędzisz, a może kompletnie nie wiesz gdzie wyjedziesz i co będziesz robić. Tak czy owak Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zachęca młodych ludzi w wieku 14-25 lat do szukania i odkrywania w ten wakacyjny czas własnych pasji i inspiracji do aktywnego działania, bo wrześniu na realizację własnych przedsięwzięć będzie można zdobyć dofinansowanie do 1000zł!

  To już druga edycja Funduszu Małych Grantów Młodzieżowych – w ramach pierwszej m.in.  grupy aktywnej młodzieży realizując swoje marzenia zrealizowała ciekawe projekty –  jedna z grup zorganizowała charytatywną akcję  dla niepełnosprawnego kolegi Sebastiana koordynowaną przez dziewczyny z wareckiego liceum, grupa młodzieżowa z wareckiego gimnazjum wydała swoja płytę, a zafascynowani chemią licealiści przeprowadzili warsztaty chemiczne dla swoich młodszych kolegów i koleżanek.
  Teraz czas na Twój pomysł!
  O dotacje do 1000zł mogą ubiegać się grupy młodzieżowe z terenu gminy Warka. Ważne by grupa liczyła minimum 3 zaangażowane osoby w wieku od 14 – 25 lat. Konkurs stawia na własne pomysły realizowane z chęci satysfakcji z działania i zrobienia czegoś dla innych. Projekty będzie można realizować od wrześnie do grudnia 2013 roku.

  Aby zdobyć dofinansowanie należy spełnić dwa warunki. Po pierwsze wziąć udział w warsztatach przygotowujących do złożenia wniosku i realizacji projektów młodzieżowych organizowanych 7 i 14 września oraz złożyć wniosek o dofinansowanie na stosownym formularzu do pobrania ze strony internetowej www.stowarzyszeniewarka.pl. Osoby zainteresowane udziałem w programie już dziś mogą zgłosić się pisząc na adres warka@stowarzyszeniewarka.pl lub kontaktując się  telefonicznie na numer 504 671 770. Warto uwierzyć w siebie i własne możliwości – każdy ma swoje mocne strony i może je wykorzystać robiąc coś ważnego dla własnej satysfakcji i dobra innych. Stowarzyszenie W.A.R.K.A. czeka na Twój pomysł – zgłoś się!

  Kontakt: Dorota Lenarczyk, 504 671 770, dlenarczyk@stowarzyszeniewarka.pl

  Regulamin i formularz do pobrania – pdf

  Regulamin i formularz do pobrania – word

  Fundusz Małych Grantów do Program Stowarzyszenia W.A.R.K.A. realizowany przy współpracy Gminnej Jednostki Kultury Dworek na Długiej pod patronatem Samorządu Gminy Warka

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE