Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZakończono pierwszy etap remontu łazienek w LO Warka

  Zakończono pierwszy etap remontu łazienek w LO Warka

  W czasie wakacji pracownicy CeSiR przeprowadzili szereg remontów na terenie budynku Centrum Sportu i Rekreacji. Istotnym elementem przeprowadzonych prac był remont łazienek w siedzibie Liceum Ogólnokształcącego.

  W miesiącu wrześniu zakończył się remont łazienek na pierwszym piętrze w Liceum Ogólnokształcącym. W pomieszczeniach skuto starą glazurę oraz terakotę, przebudowano instalację wodno- kanalizacyjną i elektryczną. W ramach prac wykończeniowych ułożono płytki ścienne i podłogowe, wykonano tynki. Nie zabrakło białego montażu, zamontowano kabiny WC z HPL firmy ALSANIT, wymienione zostało oświetlenie na energooszczędne LED, zamontowano lustra oraz nową stolarkę drzwiową. Większość prac remontowych została wykonana przez konserwatorów z Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.

  Przeprowadzony remont  w znaczący sposób poprawił walory estetyczne i funkcjonalne łazienek zlokalizowanych na I piętrze Liceum Ogólnokształcącego. Efekty prac można zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE