Więcej

  Czas na ozdobę choinkową!

  Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej… dlatego Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” już dziś ogłasza konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”. W tym roku po raz drugi zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów z Miasta i Gminy Warka. Aby wziąć w nim udział należy własnoręcznie wykonać wiszącą ozdobę choinkową (z wyłączeniem łańcuchów). Praca ma mieć formę przestrzenną o wymiarach podstawy nie przekraczającej 20cm x 20cm i wysokości nie przekraczającej 30cm.

  W tym roku uczestnicy konkursu będą mogli wesprzeć 29. Finał WOŚP poprzez przekazanie swojej ozdoby do sprzedaży. Każda praca, która opatrzona będzie zgodą na przekazanie (zgoda zawarta w dokumencie z metryczką) zostanie wystawiona na sprzedaż podczas Zimowej Odmiany Wareckiego Rynku po zakończeniu głosowania publiczności. Minimalna kwota zakupu to 10 zł. Osoby zainteresowane kupnem muszą wrzucić pieniądze do puszki tzw. „Skarbony stacjonarnej”, która umieszczona będzie obok stoiska z ozdobami.

  Do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą: imię i nazwisko, klasę i szkołę do których uczęszczają, nazwisko opiekuna i kontakt telefoniczny do opiekuna (rodzica), zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na przekazanie ozdoby do sprzedaży w ramach 29. Finału WOŚP (metryczka powinna być dołączona do pracy, najlepiej aby była zamocowana przy wieszaczkach, w taki sposób aby organizator mógł ją z łatwością usunąć).

  METRYCZKA OZDOBA CHOINKOWA

  Prace konkursowe przyjmowane będą do 11 grudnia, natomiast rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 grudnia podczas Zimowej Odmiany Wareckiego Rynku.* Tego dnia również odbędzie się głosowanie publiczności na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową.

  W konkursie mogą wziąć udział osoby uczące się oraz mieszkające na terenie Miasta i Gminy Warka w następujących kategoriach:

  Przedszkola i zerówki

  Szkoła podstawowa – klasy 1-3

  Szkoła podstawowa – klasy 4-6

  Szkoła podstawowa – klasy 7 i 8

  Regulamin Konkursu Ozdoba Świąteczna – kliknij tutaj.

  * Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju organizator zastrzega sobie prawo do zmiany sposobu w jaki odbędzie się głosowanie publiczności oraz wręczenie nagród. Każdy uczestnik konkursu zostanie poinformowany o zmianie.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE