18.3 C
Warka
wtorek, 30 maja, 2023
Więcej

  Dwóch liderów WLH

  Dużymi krokami zbliżamy się do połowy rozgrywek Wareckiej Ligi Halowej. Jak na razie w czołówce TRANSMED i PRIMA Warka z takim samym dorobkiem punktów.

  13 grudnia rozegraliśmy 7 i 8 kolejkę WLH. Przed nami jeszcze kolejki świąteczne 20 grudnia i praktycznie zakończymy I rundę rozgrywek. W ostatnich meczach padły ciekawe wyniki. W hicie kolejki PRIMA WARKA zwyciężyła z TOP MARKETEM 6:4, BANDA HASANA ograła UŚMIECH NAD PILICĄ 4:1, a lider rozgrywek TRANS MED po raz pierwszy w tym sezonie przegrał 1:4 w meczu z TOP MARKETEM. W kolejnym spotkaniu BANDA HASANA uległa PRIME WARKA 2:4, UŚMIECH NAD PILICĄ po twardej walce zremisowała z INOTM PLATINUM 0:0. Następnie TRANS-MED zwyciężył z NANKATSU 5:1, a INOTM PLATINUM z OLIKO FT aż 10:0. Po bardzo zaciętym meczu VICTORIA wygrywa z NANKATSU 4:3, a GIZA RACING notuje dwa zdecydowane zwycięstwa na początku z DRINK TEAM 4:0, a później z VICTORIĄ 5:0. Następnie po zaciętym pojedynku trzy punkty zdobywają także KAJAKI TEAM 24 wygrywając z OLIKO FT 4:3, a później odnoszą kolejne zwycięstwo w meczu z DRINK TEAM tym razem 9:1.

  Po 8 kolejka na pierwszym miejscu plasuje się TRANS-MED (21 pkt). Tuż za nim z takim samym dorobkiem punktów PRIMA WARKA, która w bezpośrednim pojedynku uległa liderowi (2:5)  Trzecią lokatę aktualnie zajmuje TEAM KAJAKI 24 (17 pkt.), a niżej z 16 pkt na koncie TOP MARKET i BANDA HASANA. Dalej GIZA RACING (13pkt), VICTORIA (10 pkt.), USMIECH NAD PILICĄ (5 pkt.), NANKATSU (3 pkt.). Tabele zamykają OLIKO FT i DRINK TEAM (0 pkt).

  CESIR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE