Więcej
  Strona głównaSportKajakiOstre s... pływanie

  Ostre s… pływanie

  Rankiem 26 lipca na Kempingu nad Pilicą oficjalnie otworzony zostanie VIII Ogólnopolski Spływ Kajakowy rzeką Pilicą im. Krzysztofa Książka. Przez trzy dni organizator spływu – Klub Kajakowy KOREK – przygotował dla uczestników sporo atrakcji nie tylko kajakowych. Będzie dyskoteka, teatrzyk dla dzieci, ognisko, wspomnienie patrona spływu. Jednak, co najważniejsze będzie dużo pływania. Pierwszego dnia przewidziany jest spływ 16km z Warki do Mniszewa, drugiego dnia – wyścig 7km na trasie Przybyszew – Białobrzegi i „luźne” spływanie 20km (Przybyszew – Budy Michałowskie) a na zakończenie, w niedzielę spływ 16km na trasie Budy Michałowskie – Warka.

  II Przegląd Piosenki Turystycznej „spłyWarka” 26 lipca od 19:00 będzie również jednym z elementów uatrakcyjniających uczestnikom spływu pobyt w Warce.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE