Koniec sezonu Morsów

Koniec sezonu Morsów

Niestety, szósty sezon już za nami, mimo, że pogoda jeszcze sugeruje pozostanie w zimnej wodzie, to definitywnie zakończyliśmy bardzo udany sezon.

Tytułem podsumowania kilka faktów: średnio w każdej niedzielnej kąpieli uczestniczyło 65 osób, a w każdym „Biegu w gaciach” ok. 50, najwyższa frekwencja to 97 i 93 osoby na jednym spotkaniu, przynajmniej ok. 50 osób odważyło się polać głowę zimną wodą z Wiadra Mocy, co najmniej 35 osób weszło pod wodę wykonując trzykrotny reset, a najniższą temperaturą jaką zanotowaliśmy podczas kąpieli było -15oC. Trzeci raz współorganizowaliśmy „Zlot u Krokodyla” w Okunince, również trzeci raz zorganizowaliśmy na miejscu zlot pod nazwą „Liczenie Morsów”.

Zawsze było barwnie, wesoło i na sportowo, bo wspólna rozgrzewka i biegi po zakończeniu to już rytuał, który przyciągnął wielu nowych chętnych.

Cieszy nas, że wśród odważnych są dzieci z rodzicami, czasami i całe rodziny aktywnie spędzające z nami niedzielne przedpołudnie. Pozornie niechcący ale i z dużą świadomością zbudowaliśmy bardzo dużą grupę o której jest głośno w regionie i na pomysłach której zaczynają wzorować się inne kluby.

Bardzo dziękujemy za ten sezon i z utęsknieniem będziemy czekać na ostatnią niedzielę października, kiedy rozpoczniemy 7, kolejny sezon. A skoro pada cyfra 7, to trzeba już teraz poinformować i zachęcić do udziału w „Wielkim Zlocie Morsów” zaplanowanym na 5 grudnia 2021 z okazji 700-lecia Warki.

Do zobaczenia, życzymy zdrowia!

Wareckie Morsy

Udostępnij:
← Kronika policyjna i dwa słowa Komendanta Upamiętniliśmy 230. rocznicę Konstytucji 3 maja i posadziliśmy "Cis Papieski" →

Dodaj komentarz