14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWeź udział w Spływie na Byle Czym rzeką Pilicą!

  Weź udział w Spływie na Byle Czym rzeką Pilicą!

  Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zaprasza do udziału w niekonwencjonalnym konkursie „Spływ na byle czym rzeką Pilicą”. Jego ostatnia, piąta edycja odbyła się w 2019 roku. Organizację wydarzenia w 2020 roku niestety uniemożliwiła pandemia. Na szczęście sytuacja w kraju poprawia się, dzięki czemu możemy zaprosić Państwa do budowy pływających wehikułów i udziału w tej niezwykłej paradzie.

  Szósta edycja „Spływu na Byle Czym rzeką Pilicą” odbędzie się 24 lipca o godzinie 18:30 na bocznej odnodze Pilicy na wysokości Kempingu nad Pilicą. Warto już dziś wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną rozpocząć przygotowania do udziału w tym niezwykle wesołym konkursie.

  Poprzednie edycje pokazały, że pomysłowość mieszkańców Warki i najbliższych okolic nie ma granic. Był pływający wóz strażacki, parowóz, wielki tort z wisienką, różowy autobus, okręt ORP Pułaski, rzymski rydwan ciągnięty przez prawie prawdziwe rumaki, tropikalna wyspa z szalonymi tańcami, formuła 1, ciągnik rolniczy, sołtys płynęła naGO, ubrana panna młoda płynęła karetą, dwaj Mikołaje w saniach, kicie z bagien na rowerze wodnym, był także pływający „Dworek na Długiej”, którym popłynęli organizatorzy zabawy.

  Szalonych pomysłów na pewno nie zabraknie i tym razem. Warto zastanowić się i już dziś zacząć kompletować niezbędne materiały, które potem przydadzą się do wybudowania pływającego „byle czego”. Wykaż się kreatywnością, zbuduj jedyną i niepowtarzalną maszynę dzięki której oprócz własnej satysfakcji zyskasz podziw innych, a także atrakcyjne nagrody:

  – 1000 zł nagroda główna

  – 500 zł nagroda publiczności

  Nie można tego przegapić. Konkurs będzie częścią muzycznego święta jakim będzie IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”.

  Więcej informacji o Spływie na Byle Czym, w tym regulamin i karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie www.splywarka.pl/SNBC

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE