0.3 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRRozpoczęcie sezonu piłkarskiego KS Warka

  Rozpoczęcie sezonu piłkarskiego KS Warka

  3 września 2021 r. oficjalnie rozpoczęliśmy sezon piłkarski 2021/2022 w Klubie Sportowym Warka oraz w szkółce piłkarskiej KS CeSiR Warka. Na wydarzenie przybyli zaproszeni goście, m.in.: Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Dyrektor CeSiR w Warce Marian Górski, Radny Powiatu Grójeckiego Cezary Kołodziejski, Radni Gminy Warka – Daniel Bugała i Paweł Maciejewski, partner klubu Jarosław Więckowski z firmy KIFATO. Nie zabrakło też członków Zarządu Klubu na czele z Prezesem Stanisławem Sowińskim oraz licznie zebranych rodziców młodych piłkarzy.

  Przed rozdaniem upominków dla dzieci (kubki z logo klubu i logo CeSiR) głos zabrał Burmistrz Warki Dariusz Gizka, który pogratulował i życzył samych sukcesów młodym zawodnikom. Po oficjalnym przywitaniu dzieci bawiły się na dmuchańcach przygotowanych przez „Zaczarowaną jaskinię”, był też poczęstunek przygotowany przez restaurację Albero oraz grill dla rodziców.

  Zarząd Klubu dziękuje za bardzo dobrą współpracę z Samorządem Miasta na czele z Burmistrzem Dariuszem Gizką oraz Centrum Sportu i Rekreacji za wzorową współpracę, i wszystkim Partnerom klubu za zaufanie.

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE