0.1 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjePodziel się pomocą z niewidomymi mężczyznami

  Podziel się pomocą z niewidomymi mężczyznami

  „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest

  nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

  Święty Jan Paweł II

  Zakon Rycerzy Jana Pawła II Chorągiew Matki Bożej Szkaplerznej w Warce organizuje pomoc na rzecz Domu dla Niewidomych Mężczyzn im Błogosławionej Matki Elżbiety Czackiej w Niepołomicach.

  17 października 2021 r. (niedziela) w kościele Matki Bożej Szkaplerznej po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek.

  W dniach 18, 19 października 2021 r., w kościele Matki Bożej Szkaplerznej w godz. 17 – 19 odbędzie się zbiórka rzeczowa: artykuły spożywcze, chemiczne, kosmetyczne, soki, napoje, koncentraty, owoce, warzywa, koce i kurtki męskie nowe.

  Jest to już druga zbiórka, pierwsza zorganizowana została w roku ubiegłym. Zebrano wówczas 3.296,82 zł oraz ponad 500 kg artykułów spożywczych, chemicznych i odzieży. W Domu przebywają dorośli mężczyźni w wieku od 30 do 50 lat. Wszyscy oni są obarczeni różnego rodzaju dodatkowymi chorobami i kalectwami. Dom utrzymuje się i funkcjonuje dzięki życzliwości i pomocy różnych osób.

  ZAPRASZAMY DO WSPARCIA TEJ SZLACHETNEJ INICJATYWY

  Tel. kontaktowy do koordynatora działania: 668-531-045

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE