-1.7 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRNowe łazienki w LO Warka

  Nowe łazienki w LO Warka

  Corocznie w czasie wakacji w pomieszczeniach Centrum Sportu i Rekreacji prowadzone są prace remontowe. Istotnym elementem tegorocznych modernizacji był remont łazienek w siedzibie Liceum Ogólnokształcącego.

  Remont łazienek w LO Warka podzielony był na dwa etapy. Pierwszy z nich przeprowadzono już w 2020 roku i obejmował remont najbardziej wysłużonych łazienek zlokalizowanych na I piętrze szkoły. W tym roku pod koniec sierpnia zakończono drugi etap prac, który tym razem obejmowała dwie łazienki na parterze budynku LO.

  W obu pomieszczeniach przeprowadzono generalny remont. Na początek skuto starą glazurę oraz terakotę, przebudowano instalację wodno- kanalizacyjną i elektryczną. Następnie w ramach prac wykończeniowych wykonano tynki, ułożono płytki ścienne i podłogowe, oraz pomalowano sufity. Na koniec przeprowadzono biały montaż, podczas którego zamontowano nowe kabiny WC z HPL firmy ALSANIT, wymieniono oświetlenie na energooszczędne LED, zamontowano lustra oraz nową stolarkę drzwiową.

  Przeprowadzony remont w znaczący sposób poprawił walory estetyczne łazienek zlokalizowanych w Liceum Ogólnokształcącego. Uczniowie szkoły już mogą korzystać z nowych i bardziej funkcjonalnych toalet.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE