-5.8 C
Warka
środa, 6 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejAtrakcyjne pożegnanie wakacji

  Atrakcyjne pożegnanie wakacji

  W piątek 30 sierpnia od godziny 14:00 na placu przy Dworku na Długiej w Warce odbędzie się festyn kończący wakacje. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje zarówno dla młodszych jak i starszych.

  Wolontariuszki w kąciku dla dzieci zorganizują malowanie twarzy, wspólne robienie zwierzątek z baloników oraz duże bańki mydlane. Będzie „wielkie rysowanie„ czyli wspólna kolorowanka na 5-metrowym papierze oraz rysunek kredą na kostce. Na pewno dużo radości dzieciom dostarczą darmowe kolorowe dmuchańce i mechaniczny „byk”, na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił walcząc o tytuł wareckiego mistrza rodeo (finał ok. 19:15).

  O 15:30 odbędzie się uroczyste podsumowanie akcji „Lato w Dworku” i wręczenie dzieciom uczestniczącym w letnich zajęciach drobnych upominków.

  Od 16:00 zaplanowany jest finał konkursu wokalnego „Warka Music Show 3” wraz z głosowaniem publiczności, o 19:00 EKO-konkurs organizowany wspólnie z Zakładem Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Warce.

  O godzinie 19:30 zaprosimy wszystkich na dancing przy dźwiękach wareckiej Orkiestry Moderato!

  Zapraszamy 30 sierpnia na rodzinny piknik przy Dworku na Długiej w Warce!

   

  Plakat FESTYN_nowy popr

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE