1.7 C
Warka
sobota, 26 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeWarecka Liga Wyczynowa zakończona!

  Warecka Liga Wyczynowa zakończona!

  12 września dobiegła końca rywalizacja w ramach Wareckiej Ligi Wyczynowej organizowanej przez Stowarzyszenie Warecki Klub Strzelecki. Cztery rundy, cztery niedziele zaciętych strzeleckich pojedynków wyłoniły w końcu zwycięzców ligi.

  Warecka Liga Wyczynowa była nową formą rywalizacji strzeleckiej organizowaną przez SKWS w bieżącym roku. Zawody były wyjątkowe ze względu na formę, która obowiązuje również na mistrzostwach Polski i odbyły się zgodnie z przepisami ISSF. Zawodnicy od maja spotkali się czterokrotnie na wareckiej strzelnicy w celu sprawdzenia się w konkurencjach: karabin bocznego zapłonu (50 metrów w pozycji leżącej) i pistolet sportowy (w postawie stojącej, jedna ręka). Do udziału w zawodach niezbędna była kurtka oraz pas strzelecki, które umożliwiały poprawną postawę strzelecką.

  12 września podczas ostatniej odsłony zmagań, poznaliśmy ostateczne wyniki w klasyfikacji generalnej i wyłoniliśmy najlepszych zawodników ligi:  I miejsce zajął Paweł Skruczaj, II miejsce Maciej Marcinkowski, a III miejsce – Magdalena Skruczaj.

  Zwycięzcom gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy na kolejną Warecką Ligę Wyczynową w przyszłym roku.

  SWKS Warka

   

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE