-7.7 C
Warka
czwartek, 9 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRBal charytatywny dla Szlachetnej Paczki

  Bal charytatywny dla Szlachetnej Paczki

  20 listopada w ramach działalności Klubu Złotego Wieku, działającego w Centrum Sportu i Rekreacji ponownie zabrzmiała wesoła i skoczna muzyka. Tym razem z inicjatywy seniorów została zorganizowana zabawa charytatywna, z której dochód przekazany został na rzecz ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”.

  „Szlachetna Paczka” to jeden z największych projektów pomocy dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Dlatego Klub Złotego Wieku pragnie wesprzeć tak zacne przedsięwzięcie. Z pomocą seniorom przyszedł Dyrektor CeSiR Marian Górski, który za symboliczną kwotę udostępnił salę balową i zaplecze kuchenne. Jak zwykle do tańca muzykę przygotował przyjaciel klubu Artur Drabik. Dzięki licznie przybyłym gościom cel został w pełni zrealizowany, a zebrane fundusze powędrują do najbardziej potrzebujących. Przy wsparciu Szlachetnej Paczki jakaś najuboższa rodzina otrzyma pomoc i sygnał, że nie jest pozostawiona sama sobie w trudnej sytuacji życiowej. Pomoc materialna jest ważna, ale samo spotkanie potrzebującego z drugim człowiekiem pozwoli odzyskać wiarę, że można poradzić sobie z trudnościami w życiu i stawić im czoła.

  KZW – Zbigniew Sabała

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE