-0.4 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjePasowanie na przedszkolaka

  Pasowanie na przedszkolaka

  W dniach 18 – 22 listopada 2021 roku w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Warce na pokładzie „Bajkowego statku” odbyły się uroczystości: „Pasowania na przedszkolaka”. Była to pierwsza tak wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

  Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który został przygotowany przez ich wychowawczynie. Nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców. Punktem kulminacyjnym tego niezwykłego wydarzenia było uroczyste dokonanie „Aktu pasowania” za pomocą magicznego ołówka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy i kuferki ze słodyczami.

  Niewątpliwie to ogromne i niezapomniane przeżycie na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w przedszkolu.

  Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE