Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejGłosowanie publiczności na najpiękniejszą ozdobę choinkową

  Głosowanie publiczności na najpiękniejszą ozdobę choinkową

  Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zorganizowała konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową do którego zostało zgłoszonych aż 190 prac! Prace w czterech kategoriach wiekowych (przedszkola i zerówki, klasy 1-3 szkoły podstawowej, klasy 4-6 szkoły podstawowej, klasy 7-8 szkoły podstawowej) będzie oceniało jury. Jednak już dziś każdy z nas może wybrać ozdobę, która zasługuje na przyznanie Nagrody Publiczności!

  Głosowanie publiczności pierwotnie miało odbyć się podczas imprezy świątecznej „Zimowa Odmiana Wareckiego Rynku”, jednak ze względu na sytuację epidemiczną w kraju wydarzenie zostało odwołane. Dlatego też wybór ozdób choinkowych odbywa się na platformie Facebook na stronie Dworku na Długiej, gdzie utworzony został album ze zdjęciami dostarczonych prac. Nagrodę Publiczności otrzyma ozdoba, której zdjęcie zdobędzie największą liczbę reakcji. Głosowanie potrwa do czwartku 16 grudnia 2021 r. do godz. 12:00.

  TU ZAGŁOSUJ NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ

  Wyniki całości konkursu zostaną przedstawione na stronie internetowej www.dworek.warka.pl po zakończeniu głosowania publiczności. Po opublikowaniu wyników będzie można odebrać ozdobę z Dworku na Długiej, aby móc zawiesić ją na choince w domu.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE