Strona głównaInstytucjeCeSiRWystartowała II runda WLH

Wystartowała II runda WLH

15 stycznia rozpoczęto II rundę rozgrywek Wareckiej Ligi Halowej. O tytuł mistrza walczy 9 drużyn: PRIMA AUTO WARKA, UŚMIECH NAD PILICĄ, TOP MAREKT, GIZA RACING, TEAM KAJAKI24, KS WARKA JUNIORZY, TRANS-MED, STAL PLAST i DRINK TEAM.

Po świątecznej przerwie rozpoczęto rundę rewanżową WLH. W pierwszym spotkaniu nowej kolejki DRINK TEAM pewnie pokonał STAL PLAST 4:0, a TEAM KAJAKI24 po zaciętym meczu pokonał juniorów KS WARKA 3:2. Następnie TRANS-MED rozprawił się z STAL PLAST 5:3, a DRINK TEAM z KS WARKA JUNIORZY 3:0. Emocji nie brakło w 3 kolejnych meczach. Na początek TEAM KAJAKI24 przegrywając do przerwy 0:2 z UŚMIECHEM NAD PILICĄ w drugiej części zdołał dogonić rywala i objąć prowadzenie wygrywając ostatecznie spotkanie 6:2. Podobny scenariusz miał miejsce w meczu PRIMY AUTO WARKA i TOP MARKETU. Tym razem to zawodnicy TOP MARKETU gonili wynik i w decydujących minutach meczu odnieśli zwycięstwo 6:4. Zacięta walka wywiązała się również w spotkaniu PRIMY AUTO WARKA i UŚMIECH NAD PILICĄ. Mecz zakończył się remisem 2:2.Dwa mecze TRANSMED vs. GIZA RACING i TOP MARKET vs. GIZA RACING zostały przeniesione na inny termin.