Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWystartowała II runda WLH

  Wystartowała II runda WLH

  15 stycznia rozpoczęto II rundę rozgrywek Wareckiej Ligi Halowej. O tytuł mistrza walczy 9 drużyn: PRIMA AUTO WARKA, UŚMIECH NAD PILICĄ, TOP MAREKT, GIZA RACING, TEAM KAJAKI24, KS WARKA JUNIORZY, TRANS-MED, STAL PLAST i DRINK TEAM.

  Po świątecznej przerwie rozpoczęto rundę rewanżową WLH. W pierwszym spotkaniu nowej kolejki DRINK TEAM pewnie pokonał STAL PLAST 4:0, a TEAM KAJAKI24 po zaciętym meczu pokonał juniorów KS WARKA 3:2. Następnie TRANS-MED rozprawił się z STAL PLAST 5:3, a DRINK TEAM z KS WARKA JUNIORZY 3:0. Emocji nie brakło w 3 kolejnych meczach. Na początek TEAM KAJAKI24 przegrywając do przerwy 0:2 z UŚMIECHEM NAD PILICĄ w drugiej części zdołał dogonić rywala i objąć prowadzenie wygrywając ostatecznie spotkanie 6:2. Podobny scenariusz miał miejsce w meczu PRIMY AUTO WARKA i TOP MARKETU. Tym razem to zawodnicy TOP MARKETU gonili wynik i w decydujących minutach meczu odnieśli zwycięstwo 6:4. Zacięta walka wywiązała się również w spotkaniu PRIMY AUTO WARKA i UŚMIECH NAD PILICĄ. Mecz zakończył się remisem 2:2.Dwa mecze TRANSMED vs. GIZA RACING i TOP MARKET vs. GIZA RACING zostały przeniesione na inny termin.

  Poniżej aktualna tabela WLH.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE