-0.4 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeTeatralnie w Wysockim

  Teatralnie w Wysockim

  Wieczorem, 6 stycznia w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Wysockiego w Warce odbył się spektakl pt. „Boże Narodzenie Martina”. Sztukę przygotowali uczniowie należący do zespołu Teatralnego „Wyso(c)ki Poziom”. Młodzież pod opieką Pani Dyrektor Ewy Karkowskiej i Księdza Piotra Jaworskiego przedstawiła świąteczną historię, w której głównym bohaterem był starszy szewc. Mężczyzna po stracie żony przechodzi kryzys wiary, jednak z czasem nawraca się. Szewc Martin stał się człowiekiem dobrym i bezinteresownym, niosącym pomoc innym. Udowadnia to podczas spotkań z różnymi ludźmi, którzy jak się okazało na końcu byli wysłannikami Boga.

  Obsadę sztuki stanowili uczniowie klas trzecich i drugich: Jakub Rogoziński, Kosma Jaszczyk, Damian Włodarczyk, Zuzanna Janowska, Martyna Gołąb, Iwona Siedlecka, Wiktoria Wardziak, Kinga Białoskórska, Ewa Alberska, Weronika Mućka i Ramona Petryka. Młodzi aktorzy z pewnością ponownie wprowadzili wśród widowni bożonarodzeniowy klimat.

  LO Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE