Więcej
  Strona głównaBlogiRobotyka – zajęcia rozwijające umysł

  Robotyka – zajęcia rozwijające umysł

  Z nowym semestrem rozpoczęliśmy współpracę z nową firmą prowadzącą zajęcia Robotyki oraz Małych Odkrywców. Celem zajęć z robotyki jest przekazanie dzieciom wiedzy i umiejętności w zakresie podstaw konstrukcji maszyn, podstaw automatyki i robotyki, zasad działania robotów i urządzeń elektrycznych. Na zajęciach uczestnicy budują, konstruują roboty wykorzystując zaawansowany zestaw klocków LEGO EDUCATION WEDO 2.0. a następnie programują i wprawiają w ruch za pomocą programu dostosowanego do ich wieku i umiejętności. Zajęcia maja charakter praktyczny, rozwijają kreatywność, zdolności manualne, umiejętności techniczne, uczą pracy w grupie oraz wspierają edukacje matematyczna i informatyczna. Nauka przez zabawę jest przyjemna i skuteczna a co najważniejsze, pokazuje że zdobywanie wiedzy to pasjonująca przygoda.

  Aktualnie prowadzimy zajęcia dla jednej grupy. Jeśli jednak w zajęciach zdecyduje się wziąć udział większa liczba uczestników powstaną dwie grupy z podziałem na wiek dzieci.

  Poniżej kilka najważniejszych informacji o zajęciach:

  Instruktor:  Mali Odkrywcy Zajęcia Edukacyjne

  Termin: poniedziałki, dwa razy w miesiącu, godz. 17:00

  Czas trwania zajęć: 90 min

  Wiek uczestników: 5-12 lat (możliwość utworzenia dwóch grup wiekowych)

  Koszt: 120 zł/m-c

  Zachęcamy do zapisów na powyższe zajęcia. Link do zapisów http://dworek.warka.pl/zajecia-dworek/

  14 lutego w Dworku na Długiej odbyły się pierwsze zajęcia Robotyki z nowymi prowadzącymi. Aby obejrzeć krótką fotorelację z zajęć kliknij tutaj.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE